Wilki sprzedaży

To książka, która pokazuje, co robią najlepsi sprzedawcy (nazwani wilkami), dzięki czemu każdego miesiąca odnoszą wybitne wyniki
  • Poznasz analogię między rasowymi sprzedawcami a wilkami (nie mylić z tymi z Wallstreet,
  • dowiesz się, jakie nastawienie mentalne kieruje najlepszymi sprzedawcami,
  • poznasz doświadczenia, jakie wyciągnęły rasowe wilki sprzedaży, które nauczyły ich pracować efektywnie,
  • poznasz metody sprzedaży stosowane przez najlepszych sprzedawców,
  • dowiesz się, jakimi zasadami kierują się prawdziwe wilki sprzedaży
  • masz do dyspozycji AŻ 122 ćwiczenia, które wyniosą Twoją sprzedaż na wyższy poziom!

121 metod prawdziwych wilków sprzedaży

5

rozdziałów

302

stron (bez lania wody)

122

praktyczne ćwiczenia

Spis treści

Dlaczego wilki sprzedaży?

To wprowadzający rozdział, w którym poruszam analogię między najlepszymi sprzedawcami a wilkami. Obalam też mity, które dotyczą tych cudownych zwierząt. Pokazuję również różnice, jakie są między prawdziwymi wilkami (rasowymi sprzedawcami) a wilczkami (średnimi sprzedawcami).

1

W sprzedaży wszystko rozpoczyna i kończy się na mentalu. Ten rozdział pokazuje aż 26 wskazówek dotyczących odpowiedniego nastawienia, które cechują najlepszych sprzedawców i zdecydowanie odróżniają ich od reszty stawki.

Mental Wilków

2

Doświadczenie wilków

Najlepsi sprzedawcy wyciągają odpowiednie wnioski ze swojej pracy, które nazywam doświadczeniem. Czego obcowanie z klientami nauczyło wilki sprzedaży? W tym rozdziale omówimy aż 36 takich elementów.

3

Jakie metody stosują najlepsi sprzedawcy i w jakich sytuacjach? Ten rozdział pokazuje, aż 44 metody, które możesz natychmiastowo wdrożyć do swojej sprzedaży.

Metody wilków

4

Zasady wilków

5

W tym rozdziale podsumujemy całą książkę i wykonamy ostatnie 122 ćwiczenie, które będzie dla nas służyć za drogowskaz w naszej dalszej pracy.

Podsumowanie

6

Jakie są Twoje zasady w sprzedaży? W tym rozdziale zebrałem 15 zasad, które w swoim kodeksie mają najlepsi sprzedawcy, a te zasady wpływają na lojalność ich klientów.

Partnerzy książki

O Autorze


Od 12 lat w sprzedaży. Wieloletnie doświadczenie w obszarze szkoleń sprzedażowych, negocjacyjnych, obsługi klienta jak i motywacyjnych, to w przypadku Patryka, wynik zdobywania umiejętności już od najmłodszych lat. Od początku swojej kariery zawodowej związany ze sprzedażą i największymi firmami.


Patryk posiada nie tylko bogaty zasób wiedzy teoretycznej, ale także praktycznej, którą przekłada na konkretne wyniki i działania zmierzające do zwiększania zysków w każdym obszarze szeroko rozumianej sprzedaży. Swoją przygodę ze szkoleniami zaczął w 2009 roku jednym z wiodących w Polsce operatorów komórkowych, gdzie otrzymał tytuł najlepszego sprzedawcy, by rozwinąć się także w obszarze mentoringu i treningu technik zamknięcia sprzedaży i samemu szkolić innych.


Patryk może pochwalić się wieloma wynikami zarówno jako sprzedawca, jak i manager sprzedaży min. Sprzedaż za prawie 2mln złotych przez telefon, podniesienie sprzedaży firmy o 230% w 8 miesięcy- branża poligraficzna oraz zwiększenie sprzedaży o 300% w niecałe 2 lata- branża konsultingowa.


Bezpośrednia praca z klientami Play, Orange, T-Mobile, Tauron, Netia, umożliwiła mu podejście do sprzedaży w sposób bardzo praktyczny, a zarazem pozwoliła spotkać się twarzą w twarz z problemami, z jakimi spotykają się handlowcy/sprzedawcy.


Obecnie prowadzi szkolenia autorskie jak i dedykowane dla firm m.in Orange Polska, Saint Gobanin, PKO BP, MedicCentre, Kat, Solar Time, Aegon, RGB Elektronika, ICL, Kaczmarski Group, Itel Solutions, Fortum, Krajowa Energia, Tauron Energia, Solar Time, Syntell S.A., Kaskada Fashion, TOR- konferencje, Druk Polska, Chermin Rose, Asta, Zetkama S.A.


Dodatkowo Patryk występował na największych imprezach w charakterze eksperta oraz dla studentów MBA na WSB Wrocław i ASBIRO.


Obszary szkoleń Patryka to: Sprzedaż, Techniki zamknięcia sprzedaży, Motywacja, Wywieranie wpływu, Negocjacje, Obsługa klienta B2B oraz B2C, Power speech dla działów sprzedaży.


Patryk to osoba o wielkiej charyzmie, którego celem życiowym jest „Być najlepszym w tym co robi i zawsze dawać z siebie 100% , chyba, że oddaje krew”- jest zasłużonym honorowym dawcą krwi.Jest również autorem 2 bardzo wysoko ocenionych książek „Telebohater - jak wybitnie sprzedawać przez telefon” i „Zaprojektuj swoją sprzedaż - żeby była łatwa, skuteczna i powtarzalna”.

Patryk Jasiński

praktyk, trener sprzedaży, konsultant

Książka papierowa +

ebook

79 złotych

Papierowa wersja książki (dedykacja na życzenie) + ebook. W tym wariancie dostawa książki papierowej jest gratis

Kupuję

Papierowa wersja książki z dedykacją

Kupuję

49 złotych

Książka papierowa

Kupuję

Książka w wersji elektronicznej

Ebook

39 złotych

(przy zakupie minimum 5 książek)

Jesteś zainteresowany ofertą dla firmy? Kliknij tutaj!

+ koszt dostawy

DARMOWA DOSTAWA KSIĄŻKI

Zestaw wilka sprzedaży

149 złotych

+ koszt dostawy

Zaprojektuj swoją sprzedaż, żeby była łatwa, skuteczna i powtarzalna


Telebohater- Jak wybitnie sprzedawać przez telefon?


Wilki sprzedaży- 121 metod prawdziwych wilków sprzedaży

Kupuję